Kapat
Hakkımızda
Hakkımızda - İstanbul Teknik Soğutma - İTS Grup

Hakkımızda

Endüstriyel soğutma sistemleri, taahhüt, proje, imalat sektöründe faaliyet gösteren İTS GRUP SOĞUTMA A.Ş. 17 yıllık bilgi ve tecrübe ile temellerini 2009 yılında İstanbul da atmıştır.

Çözüm üreten, yapıcı yaklaşımlarımız, örnek alınan projelerimiz ve uygulamalarımız ile yatırımcıların öncelikli tercihi olduk. Yurtiçinde ve yurtdışında önemli projeleri tamamladık. Her projeye aynı hassasiyetle yaklaşarak, özenle inşa ederek uluslararası kalitede tesisleri sanayicilerimize teslim ettik. Bir tesis inşa etmek, yarınlara umut ekmektir. Uluslararası standartlarda, modern ve örnek alınan uygulamalarımızla sektör liderlerinin, yatırımcıların ve sanayicilerin gereksinimlerine uygun yapılar inşa ediyoruz. Soğuk Hava Depoları, Fabrika, Sanayi Yapıları, Depo, Antrepo, Hangar, Gıda Depoları, Zirai Amaçlı Yapılar, Üretim Tesisleri, Sanayi Binaları, Endüstriyel üretim yapan sektördeki yurtiçi ve yurtdışı öncü ve lider firmalara; çatı, cephe ve soğuk depo paneli satışı, çözüm ortaklarımız ile birlikte taahhüt ve montaj uygulamalarını yapmaktayız.


Vizyonumuz & Misyonumuz

Endüstriyel Soğutma sektöründe önemli değerler ve farklılıklar yaratarak, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan örnek bir kuruluş olmaktır.

Modern , güvenilir, çevreye duyarlı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların değerlerine ve ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, sürekli kendini geliştiren öncü bir firma olmak.


Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Uluslararası standartlarda, modern ve örnek alınan uygulamalarımızla sektör liderlerinin, yatırımcıların ve sanayicilerin gereksinimlerine uygun yapılar inşa ediyoruz.

Hakkımızda - İstanbul Teknik Soğutma - İTS Grup 1000+ Proje 1000+
Proje
Hakkımızda - İstanbul Teknik Soğutma - İTS Grup 1500+ Uygulama 1500+ Uygulama
Hakkımızda - İstanbul Teknik Soğutma - İTS Grup 17+ Yıllık Tecrübe 17+ Yıllık Tecrübe
Hakkımızda - İstanbul Teknik Soğutma - İTS Grup 50+ Kişilik Kadro 50+
Kişilik Kadro
Whatsapp
Teklif ve Bilgi Hattı