Haberler

İTS Grup Yönetim Kurulu Başkanı , Yeni Yıl Mesajını Yayımladı

İTS Grup Yönetim Kurulu Başkanı , Yeni Yıl Mesajını Yayımladı

Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız;

Belki de ilk kez, tüm dünya ile birlikte oldukça zorlu bir süreçten geçiyoruz. 2020 yılı, sağlıkla ilgili endişelerin ve tüm yaşamı kısıtlayan önlemlerin gölgesinde, bir varoluş mücadelesi ile geçti. 2020 yılına girerken belirlenen hedefler ve umutlar önemli ölçüde darbe aldı.
Ancak bir kez daha gördük ki; sektörümüzün zorlu koşullara süratle uyum yeteneği, esnekliği ve azmi sayesinde pozitif bir büyüme trendi devam edebildi. Özellikle yılın ikinci yarısında, ilk yarıda yaşanan kayıplar telafi edilebildi ve onca çabanın olumlu sonuçlarını alabildik.
Sektörümüzün gösterdiği bu başarılı performansı İTS Grup olarak kutluyor, yeni yılda bu başarının ivmelenerek devam etmesini umuyoruz.
Soğutma sektörünün kritik önemi konusundaki farkındalığın, her zamankinden çok daha fazla artmış olması ile taşıdığımız sorumluluğun ağırlığının bilincindeyiz. İTS Grup, bu sorumluluğun bilinci ile adımlarını atmaya devam edecek. 
2021 yılının tüm müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız için her şeyden önce sağlık ve esenlik dolu bir yıl olmasını diliyor, bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Paylaş: